27.3.2015

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

סיכום אירוע מאת נטע:

ב-27.3.2015 התכנסו חברי הקהילה לחגיגת חג הנצחון (שחל למעשה ב-25.3).

הפיקניק החל בשעה 12:00 בזלילה קבוצתית, המשיך בשיחות (טולקינאיות ולא טולקינאיות)

ובהמשך התארגנו משחקי כדור מסעירים (שהפכו מהר מאוד לקרבות חרבות, מצטערת אם יש נפגעים :) ).

לבסוף צנחנו ארצה צמאים והמשכנו לשוחח. בסביבות השעה 17:00 שבנו איש למחפורתו.


את כל זה אפשר לסכם בשני משפטים:

אין כמו הקהילה הטולקינאית, מי שלא בא הפסיד בגדול!!

סיכום אירוע מאת טל:

בהתאם למסורת מרובת השנים, נפגשנו לחגוג את חג יום הניצחון עם פיקניק על שפת האגם בפארק הירקון. למפגש הגיעו כמו תמיד חברי קהילה מכל הגילאים והמיקומים בארץ: מאשקלון, י"ם, המרכז והפלך.

אני הגעתי עם נצר ועם נטע, ואיך שהגענו כבר על השולחן היו כל מיני סלטים, בורקסים, בירות (מאוד חשוב) ומטעמים אחרים. אמרנו שלום מהיר, והתחלנו לטחון. אנחנו מנסים להיות הוביטים מנומסים ברגיל, אבל זה לא תמיד עובד. במיוחד אם גונבים לך שעה בבוקר בגלל מעבר לשעון קיץ, וזה מבלבל אותך ולא הספקת לאכול לא ארוחת בוקר ראשונה, ובטח שלא שנייה.

משם המשכנו לשבת בקבוצות על הדשא, ולדבר על הספרים, על סרטי ההוביט שלא מזמן הסתיימו להם, על כנס עולמות המתקרב, ועל כל מיני דברים אחרים לא קשורים. דבר מעניין שגילינו, שבעוד כולנו חגגנו את הניצחון, מרק היה היחיד שהיה באבל, כי מבחינתו התבוסה של סאורון הייתה טרגדיה. הוא קרא לנפילה שלו 'נסיגה אסטרטגית' או שקר כלשהו דומה. טוב, בסדר...

בשלב מסויים אני ונצר פרשנו כמו תמיד הצידה כדי לזרוק קצת פוטבול, אבל הפעם סוף סוף עוד חברי קהילה הראו ספורטיביות, והדור הצעיר הגיע להראות לנו שאזור גילאי ה-30 זה זקן, כפי שנצר הוכיח כשנשכב על הדשא כמה פעמים. לצד הפוטבול, נכנסו גם שני פריזבי לעסק, כדורגל, ו... הכל היה משולב. שמנו לב לכמה מסקנות בגדול:

א) לא משנה למי מכוונים עם הפריזבי, הוא יעוף בסוף לכיוון של באר. ב) נטע נהנתה לגרום לנצר לרוץ, שזה לטובתו כמובן. ג) נטע יכולה להוריד את הראש של מי שהיא מוסרת לו, כי היא מודיעה שהיא מוסרת לכיוון שלו רק כשהכדור שנייה מלפגוע בו. ד) ארזה באה עם אופניים, והראתה שהמעבר חזרה למרכז מכניס אותה לכושר, וי"ם רק בלמה את הפוטנציאל שלה. ה) יש עתיד ספורטיבי לקהילה, אבל יש צורך באימונים. במיוחד בנושא הפריזבי, הקואורדינציה הייתה דיי חלשה... ו) מרק יכול להיות מאמן הקהילה, לא כי הוא בכושר או משהו דומה, אבל יש לו את המנטליות. ז) דינה חיית ספורט וקופצת גם כשהיא לא צריכה לקפוץ. ח) נצר הרג לי את הפריזבי עם סמל הקהילה עליו. אולי זה סימן שמבשר רעות. מוהאהאהא

באותו הזמן הקבוצה שישבה לה ונחה בצל העצים דיברה על... אין לי מושג על מה, אבל נראה שהם היו מבסוטים מהמצב. אחרי שהיינו גמורים חזרנו לעוד קצת דיבורים, ואחרי איזה 4-5 שעות מפגש, התפזרנו הביתה מרוצים.

למפגש הגיעו: אני, נצר, נטע, הלה, נועה, יובל, מאיה, עמוס (המארגן שנתן השקעה יפה), לילי, ארזה, שמרית עם הכלבה, ארנון, מרק, דינה, עופרי, באר, דני, בניה, ואמיתי וענבל לביקור קצר.

27-03-2015-1.jpg

27-03-2015-2.jpg ___ 27-03-2015-3.jpg

חזרה לדף האירועים