תחתית הגיהנום

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תחתית הגיהנום הוא כינוי לפורום התחתון ביותר בעץ הפורומים של הקהילה. מדובר בפורום מוזר ואפל מאד. כל חברי הקהילה הרשומים יכולים להגיע אליו, אבל מעט מאד מכירים את הדרך.

היסטוריה

בראשית היה הפורום, ושם חברי הקהילה כתבו. כשהתחילה ההצפה בגלל הסרטים נאלצנו לפתוח את פורום מחיקות שבו נאספו כל ההודעות המחוקות. שם גם כתבו ופעלו חברי פורום מ.א.ש. עד שמנהל הפורום החליט שתעלולי המא"שניקים הם יותר מדי גם עבור פורום מחיקות. אחרי שנאסרה ההוללות בפורום מחיקות, בסיוע קיסרי חברי פורום מא"ש עברו לפורום אחר שהיה ידוע גם כפורום מחיקות של פורום מחיקות.

מדובר היה בפורום אפל, ששימש פעם את מנהלי הפורום ובו היו הודעות מבחילות שהצריכו טיפול מנהלי גבוה או מריבות מכוערות במיוחד שהמנהלים רצו להדחיק מהזכרון הציבורי. בפורום הסחי הזה חברי פורום מא"ש מצאו מקלט וחגגו שם במשך שנים.

שנים לפני כן, בשנת 2002, שני חברי פורום מא"ש שנברו בתיקיות אפלות ונשכחות במערכת הכליקיט, המערכת שעל בסיסה בנוי הפורום הישן, גילו פתח לפורום מוזר שלא היה אמור להתקיים ובו הם עסקו בהעלבות הדדיות קשות. כששאר חברי פורום מא"ש גילו את הפורום הוחלט לאחר התלבטות קשה לקרוא לו פורום מחיקות מא"ש (ההצעה החלופית היתה לקרוא לו הפורום של סבתא של אילן ואף הפורום נקרא כך במשך זמן מה).

בעקבות קללות בלתי נסבלות בפורום מחיקות מא"ש שבעקבותיהן מנהל פורום מחיקות מא"ש (שהתמנה לכך מטעם עצמו כמובן) פרש מתפקידו, נפתח פתח לפורום נוסף, שנקרא פורום מחיקות של פורום מחיקות מא"ש - או 'תחתית הגיהנום'.

לשם הבהרה: מדובר בפורום מחיקות של פורום מחיקות של פורום מחיקות של פורום מחיקות. על מנת שהודעה כלשהי תגיע לשם היא צריכה להמחק מהפורום הרגיל (ולהגיע לפורום מחיקות), להמחק אף מפורום מחיקות (ואז היא מגיעה לפורום מא"ש), להמחק אף מפורום מא"ש, ואף מפורום מחיקות מא"ש! תתארו לעצמכם איזו הודעה היא היתה צריכה להיות בשביל זה...

היסטוריה במערכת הפורומים החדשה

במערכת הפורומים החדשה נפתח פורום תחתית הגיהנום שמיועד להשתלחויות וקללות ומתפקד כתחתית הביב של מערכת הפורומים החדשה בדיוק כפי שתפקד כתחתית הביב של מערכת הפורומים הישנה. הכינויים בפורום הזה מוחלפים אוטומטית על ידי המערכת למילים גסות.

היסטוריה בפייסבוק

בשנת 2013 נפתחה קבוצה בפייסבוק בשם 'מא"שניקים עילאיים ומתנשאים' שהיא המקבילה לתחתית הגיהנום. בקבוצה חברים טולקינאים מהמא"ש, חברי מחתרת מעונבים וכן סתם טולקינאים ואנשים מגניבים. בקבוצה אין צנזורה (בניגוד לפייסבוק המלוקק) ולמרות שלא מגיעים לרמת ההודעות ההזויות של פורום תחתית הגיהנום המקורי, אכן מגיעים שם לדיונים שהיו מעלים סומק בלחייהן של עלמות ענוגות.

החברים בפורום

בעבר: למרות השם 'פורום מחיקות של פורום מחיקות מא"ש', חלק ממשתתפי הפורום אינם חברים בפורום מא"ש. כיוון שכל חבר קהילה רשום יכול להגיע לפורום, אם הוא יודע את הדרך, אין יכולת (או רצון) לדעת איזה אנשים שורצים בתחתית הגיהנום. ההשערה היא, שלמרות שרוב שורצי תחתית הגיהנום הם מא"שניקים פוחזים, חלק מהחברים בפורום המפוקפק הם חברי קהילה רגילים ואפילו (לפי השמועות) חברי מחתרת מעונבים. כיום: אנשים מגניבים ומופרעים במיוחד שיודעים לשמור סוד.

כללי הפורום

בתחתית הגיהנום החוק היחידי הוא שאין חוקים.