מפגש 6/5/2004

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

מפגש בחוף הכרמל


מי היה?

ענבר (SnoopyElf), וטל (נייטסטאר) שארגנו את המפגש, אילן שמעוני (זארן), שסיפק את התמונות, בן (פיאנור) אור (פאראמיר) וטל (השועל) שכתבו את הדיווח, אילן ישראלי (אמינוב), ורד (גילתוניאל), דני זיסערמאן, דני אורבך (קוהולין), גדעון אורבך (אנוויניאטאר), יואל (אלינדור), מיכאל (מאנוורו), שירלי (שירלימיר), בנצי (אורלאד 1), קלרה (קלימה-וולקנה), מקסים (טורין), לי (תורונדור), מאיה (גולדברי- אר פיניאל), שי (אנו אי וליקו), טל (פראודפוט), תומר (נימלות), יעל (קהאמול), נטלי (מליאן), איתי (Elvish Whitelighter), מירב (טאר אנקאלימה), יונתן (הליברליסט המטורף) ואורי (אנאריון).


המפגש, מפי בן:

הגעתי בהתחלה עם המארגנים, והתחלנו לארגן שם את כל הרעיון של ענבר, שבינתיים הספיקה לאמץ את הכינוי צופיפניקית, עקב הרעיונות היצירתיים. אז ככה אירגנו, ומקסים וטלי נשלחו לעמוד ליד הרכבת, עד שהחלו להגיע אנשים.


Carmel1.jpg

זארן עם טל וענבר


Carmel2.jpg

מימין לשמאל: מקסים, קלרה, טל, מירב, שי ואילן אמינוב (יושב)


שי בא עם כסא ים ושש בש, אז פתחו שולחן, והחלו הטורנירים בכיכובו של אילן ישראלי (אמינוב), כאשר השאר נהנים להסתלבט עד תחילת המפגש ממש. במעגל ההיכרות ענבר באה עם רעיון חדש, שכולם יושבים במעגל על הרצפה, אין אחראי מעגל כזה שמציג את כולם, אלא התור עובר מאחד לאחד, בסבב.


Carmel3.jpg

טל, ענבר ואיתי במעגל היכרות


יחד עם התור עברו הדגים, מין כזה ביגלה דגים, שמטרתו הייתה להזכיר לכולם לשתוק אחרי שהם סיימו. על זארן זה לא ממש עבד, ודי מהר החלו מלחמות דגים, שהופסקו בזריזות ע"י פראודפוט, שהיה היחיד שאהב את הדגים המגעילים.

אחרי המעגל היכרות עברו לכמה משחקים, אחד היה משחק הארנבת, שהפך להיות דיי חולני במהרה, אחריו כזה משחק בציורים כזה, שמשחקים בטיולים, רק קשור לשרה"ט,


Carmel4.jpg


Carmel5.jpg


ולאחריו המשחק עם השמות על המצח.

המפגש, מפי אור:

אני הגעתי בדיוק למשחק עם השמות על המצח, שבו שמו לנו פתקים על המצח עם שם של דמות מהלגנדאריום, ואנשים היו צריכים לרמוז לנו מי אנחנו. על ההתחלה ראיתי את שי והוא אמר לי לא להגיד לו מה כתוב לו על המצח. מכיוון שלא ידעתי עוד על המשחק, אמרתי לו (סליחה שי...).

לאחר מכן גם על מצחי הודבק פתק, והתברר שאני ארוון, ואחר כך הייתי קלבורן.

אחרי שכולם ניחשו הגלו אותנו אל הדשא כדי שיוכלו להתחיל בהכנת האוכל. על הדשא זארן, כמו אמא פולניה טובה התעקש לצלם אותנו בכל מני פוזות. יעל ואני גילינו רוח התנדבותית כשהצטלמנו פעמיים ואף מיוזמתנו.


Carmel6.jpg


Carmel7.jpg

משחזרים סצנה מטיטאניק (רק חבל שהיד שלה מסתירה לי את הפרצוף)


ומי שלא התנדב מרצונו, זארן נידב אותו.


Carmel8.jpg

מקסים כ"האדם החושב" ודני אורבך מחייך ברקע


Carmel9.jpg

טל השועל בפרצוף אדיש בעוד נטלי מחייכת חיוך רחב ומאושר


Carmel10.jpg

מאיה ולי


Carmel11.jpg

אורי ובן


Carmel12.jpg

ורד ואילן


Carmel13.jpg

לי ויונתן


Carmel14.jpg

אחרי שסיימנו להצטלם, הגיע האוכל הנכסף, שהיה טעים מאוד ומשביע.


Carmel15.jpg

נטלי, מירב, יעל, מקסים, תומר וטל מדברים על משהו


Carmel16.jpg

דני זיסערמאן


Carmel17.jpg

מאיה ושי בסצנה רומנטית אופיינית


Carmel18.jpg

הו, הרומנטיקה...


Carmel19.jpg

תמונה יפה. לא ברור אם הדברים הזוהרים הם חול או חרקים.


חזרה לחלק האירועים