הבדלים בין גרסאות בדף "מא"שורר"

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/customer/www/tolkienil.com/public_html/includes/diff/DairikiDiff.php on line 434

Deprecated: assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/customer/www/tolkienil.com/public_html/includes/diff/DairikiDiff.php on line 437
 
שורה 1: שורה 1:
המא"שורר הינו אישיות חלופית של נצר מצליח (נצר יסילדור) המזוהה עם [[פורום מ.א.ש.|פורום מא"ש]]. הוא נולד בעקבות מספר שירים גסים מצוינים שנצר חיבר, וכעת הוא האחראי הרשמי לחיבור ולשירה של שירי מא"ש. בין יצירותיו הגדולות ניתן למצוא את "מוחיטו בפיתה", "קאטו הזקן", "אהבת פורום מא"ש חרמן", ואת השיר "[[חבר'ה מדוע]]" - שיר קינה על אירוע טרגי במיוחד שאין איש מודע אליו מלבד המא"שניקים.  המא"שורר נודע בקרב חברי הקהילה כמי שפתח את מלחמת הפילקים הגדולה של פורום קהילה ביום ירושלים, הידועה בשם "[[קרב השירים  לאין-מספר]]". מאז אותה מלחמה קשה הוא כותב שירים אך ורק לפורום מא"ש, למגירה, ולחתולה.
+
המא"שורר הינו אישיות חלופית של נצר מצליח (נצר יסילדור) המזוהה עם [[פורום מ.א.ש.|פורום מא"ש]]. הוא נולד בעקבות מספר שירים גסים מצוינים שנצר חיבר, וכעת הוא האחראי הרשמי לחיבור ולשירה של שירי מא"ש. בין יצירותיו הגדולות ניתן למצוא את "מוחיטו בפיתה", "קאטו הזקן", "אהבת פורום מא"ש חרמן", ואת השיר "[[חבר'ה מדוע]]" - שיר קינה על אירוע טרגי במיוחד שאין איש מודע אליו מלבד המא"שניקים.  המא"שורר נודע בקרב חברי הקהילה כמי שפתח את מלחמת הפילקים הגדולה של פורום קהילה ביום ירושלים, הידועה בשם "[[קרב השירים  לאין-מספר]]". משנת 2011, מפיק המא"שורר את מופע הסיום של [[כנס|כנסי]] [[מיתופיה]], הידוע בשם [[מא"שואו]].
 
+
 
[[קטגוריה: המילון]]
 
[[קטגוריה: המילון]]

גרסה אחרונה מ־20:54, 28 באוגוסט 2012

המא"שורר הינו אישיות חלופית של נצר מצליח (נצר יסילדור) המזוהה עם פורום מא"ש. הוא נולד בעקבות מספר שירים גסים מצוינים שנצר חיבר, וכעת הוא האחראי הרשמי לחיבור ולשירה של שירי מא"ש. בין יצירותיו הגדולות ניתן למצוא את "מוחיטו בפיתה", "קאטו הזקן", "אהבת פורום מא"ש חרמן", ואת השיר "חבר'ה מדוע" - שיר קינה על אירוע טרגי במיוחד שאין איש מודע אליו מלבד המא"שניקים. המא"שורר נודע בקרב חברי הקהילה כמי שפתח את מלחמת הפילקים הגדולה של פורום קהילה ביום ירושלים, הידועה בשם "קרב השירים לאין-מספר". משנת 2011, מפיק המא"שורר את מופע הסיום של כנסי מיתופיה, הידוע בשם מא"שואו.