יום העצמאות 2010

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

סיכום מאת עדי (Calaquendi)

הגעתי עם יאיר ושמרית בשעת צהריים נחמדת, כדי לגלות שמוטי וארנון כבר התחילו במצוות היום לפני שעה, ונצר ושות' כבר הספיקו לטחון לא מעט. התחבקתי עם הבנות, אמרתי שלום לבנים, ואחרי שקצת התמקמתי בזכות מיטב אימצתי את הנסיכה אילה, שהסכימה לעזוב את הוריה ולבוא אלי לפרקי זמן קצרים.

רן והמשפוחה הגיעו, והוסיפו מחצלת נחמדה ומנגל גיהינום. בעוד הבטטה שלי נאפית על המנגל של ארנון, נבט הצליחה למקם שניצל טבעול על המנגל של רן, לקול זעקתם של רן ונצר, ולקול הצחוק של נגה, של מיטב, של ורה, של הלה ושלי.

חידות ודיונים על הלגנדריום מצאתי אצל ראובן, יואל ועמרי, ופטפוטים מפטפוטים שונים – עם שמרית, נגה, מיטב ונופר. אחר כך עברתי לערסל, עליו ויתרתי לטובת עומרי, והתמקמתי על המחצלת, ליד עמרי והלה.

בין לבין היו אוזניים, בני לילית ודרקונים עם נבט, דנה וענבל, וסתם ככה מילה פה ושם עם רוב האנשים שהיו.

זמן מעגל ההיכרות הגיע, ומור ניסתה לנהל אותו על אף הרעש. ארזה היתה משענת נהדרת, עד שנרדמה לה הרגל והיא החליטה לקום, ומור זכתה לכינוי המגבר של מא"ש.

עד שהגיעו אלי בסבב השאלות לחדשים כבר כמעט נמאס לכולם, אז זה היה קצר, ובאופן רשמי הפיקניק נגמר.

הצטרפתי אל ראובן, יואל, הלה, מיטב, נגה ועמרי בדיונים על פירוק עמותות, פצצות וכלי נשק, והסברים שונים למעשים של דמויות (עם הצטרפותם של נצר ונבט).

חזרתי עם אילן, ליהי ויאיר, עייפה ומשועשעת.

העוגיות של מיטב היו נהדרות (משאר הקינוחים לא טעמתי), תודה רבה לחיים-שלום על הגיטרה, ליאיר, שמרית, אילן וליהי על הטרמפים, ולכל מי שטרח והשקיע.

היה ממש כיף לראותכם!

J

תגובות נוספות ניתן לקרוא בפתיל סיכום האירוע בפורום קהילה

תמונות מאת נבט

חזרה לחלק האירועים