טיול סוכות 2015

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תיאור מאת דינה

סיכום טיול סוכות טולקינאי, 30.9-1.10.2015

אמ;לק: היה טיול... נחמד ממש. היה חם. האוכל היה בסדר. הילדים גם. לא כתבנו שיר כי לא היה על מה.

זה התחיל ביום רביעי בשעות הבוקר. בניגוד לבילבו, לא אכלנו ארוחת בוקר שנייה וכמובן היה לנו זמן לארוז. כמו שכל הורה יודע, ככל שמלאכת האריזה מתקדמת את נזכרת בעוד ועוד פריטים שנראים חשובים להפליא, אך למעשה בסופו של דבר ישכבו בתיק ויחייכו אלייך בלעג כשתפרקי אותו. לבסוף, הכל ארוז, בדוק, טעון (לרכב) וחגור (הילדים ואני). נוסעים. אוספים את מארק ואת ורה בדרך ומגיעים לחניון שליד הכניסה לבית מאיר. אורן, אורנה, ליה ונועה זייטמן מצטרפים. המקום מלא בקבוצה של חוגי סיור לפני המשך הליכה. ילדה אחת שואלת אותי אם באנו לישון באוהלים. אני עונה בחיוב והיא מגיבה ב"אוף, איזה כיף לכם". תזכורת: לרשום את הילדים לחוגי סיור בהקדם.

האוהלים מוקמים ומדורה עליזה כבר בוערת לה. את האוהל שלי הקמתי על משטח משופע קלות, באופן כמעט בלתי מורגש. אנחנו מקשקשים ואחר הצהריים חולף בעצלתיים. יש צל נעים, חברה טובה ורק דבר אחד חסר: אוכל. ארנון אי שם בדרך. הילדים רעבים ובלית ברירה נשלפים החטיפים, לקריאות האושר של הילדים שלי (ליה ונועה מחונכות). מוטי מגיע, וגם עמוס. שניהם לא יכלו להישאר ללון, אבל היה כיף לראות אותם גם לזמן קצר.

ארנון הגיע לאחר יום עבודה ובנוסף "בילוי" ברמי לוי (עדיף להיות תקוע על עץ אשוח, אם שואלים אותי). לאחר החוויה המופלאה של השנה שעברה, ארנון הביא בשר קפוא - אך חתוך לקוביות. פויקה בשרי שכלל גם תפוחי אדמה וכל מיני דברים (לא הסתכלתי, סליחה), אורז עם ירקות וסלט. היה טעים. אפילו הגייני. הכל התבשל. פה התחלתי לחשוד.

אחרי לילה שלו, למעט מה שנשמע כתנים במופע סטנד-אפ מוצלח במיוחד וילדה אחת שהתגלגלה עליי באוהל (הם התעקשו שאשן באמצע), התעוררנו לבוקר חמים. לא ברור איך, אבל קיפולי ציוד (כן, מזרן הטיולים של מארק נראה כמו ארון מתים), ארוחת בוקר וחלוקה של מה שנשאר בין המשתתפים (מכאן קריאת הקרב החדשה - לפח!) הביאו אותנו ליציאה בשעה 11:00 בערך. אז הנופים היו עדיין יפים, רק שקצת קשה לשית אליהם את ליבך כשאתה עורג לכתם הצל הבא. אין ספק, כאן זה לא הפלך.

אז אחרי מסלול שכולנו עמדנו בו היטב, כולל הילדים שלי (רבע ל-6 - ללא תלונות כלל ורבע ל-4 - מצב התלונות היה קל עד בינוני, עם נשיאה על הידיים של כ-50 מ' בלבד בסוף, יותר בשביל המוראל). הגענו חזרה לרכבים ב-13:00, הפעלנו מזגנים ובזה הסתיים עוד טיול.

זה היה טיול חסר אירועים באופן ממש אבסורדי. לא שאני מתלוננת, אבל אפילו חומר לשיר לא היה הפעם. רק הקביעה של מוטי שאני דתייה by proxy, אבל אין לזה חרוזים טובים חוץ מאוקסי, אנאוקסי ואפוקסי, מושגים שממש לא שייכים כאן.

להתראות בטיול הבא!

תמונות

מכינים את המדורה

מכינים את המדורה


המדורה בוערת

המדורה בוערת

מרק מחזיק במזרון

מרק מחזיק במזרון

וידאו

סרטון מהטיול: טיול סוכות 2015 לאייזנגארד

סרטון פרומו לטיול: כאן


חזרה לדף האירועים