ארדאלמביקון 2004

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

בעקבות הצלחת מפגש פורום שפות הקודם, ומאחר ורוב חברי המחתרת הירושלמית נוהגים לכתוב בפורום שפות הוחלט לערוך מפגש נוסף בחנוכה. המפגש נערך בביתו של נעם בונו בירושלים, ולמרות שחברי קהילה רבים לא הגיעו היה נחמד מאוד.


תיאור מאת יונתן (הליברליסט המטורף)

ארזה, נופר ואנוכי הגענו ראשונים לביתו של נעם בגבעה הצפרדעית בירושלים - בסביבות חמש וחצי (ארזה ואני נאלצנו להתאפק ולא לעצור באיזושהי סטקייה בדרך) ומיד הצבנו את ארזה ונופר לשמור על הבית בזמן שנעם ואני פשטנו על המכולת המקומית לשם קניית מזון בריאות (קולה, פנטה, שוקו, מיצים עם לפחות 3 אחוז פרי, במבה ושאר ירקות - פחייייי).

טיפין טיפין הגיעו עוד אנשים. עמוס הביא לנעם דבר שווה ערך כמו להביא לטולקין בן 19 "דקדוק פיני" (pao do queso). יהודה הגיע יחד עם יואל אשר עשה כניסה דרמתית במיוחד: פתחתי את הדלת עבורו והוא שלף את ידו קדימה - יחד עם פלג גופו העליון אשר קרס על פתח דלתו של נעם. מאוחר יותר עמוס ציין שהיה עליו להגיד "לשירותך".

המפגש עצמו היה משעשע ופורה במיוחד. ברגע שהסתלקתי לי from harm's way התחילו הדיונים הבלשניים ועמוס התחיל להתאמן להיות סמוראי. בקיצקץ, היה מפגש מהנה במיוחד ואני מקווה לחזור עליו לא פעם בשנה, חודשיים ו18 יום.

אגב - אשמח לעוד תיאורי מפגש - לא הייתי נוכח בחלק ניכר מהמפגש עצמו.


תיאור מאת נופר (Niferdil)

היה באמת כיף. כן ירבו!

אחרי שהלכת לישון הגיעו גם ראובן, מוטי ולבסוף עדי (וגם דניאל, חבר של נעם שאינו משתתף בפורום).

היו דיונים "רציניים" מאוד בנושאים כגון סדרות ילדים (עמוס קרא בשקיקה ספר של הדרדסים), ההבדל בין טוש ללורד, משחקי מחשב עתיקים, והאם החרבות הביזאריות של נעם מספיק חדות כדי לפצוע (תוך הדגמה של שימוש בהן).

חוץ מזה, בין לבין היו גם מעט דיונים פילולוגים. יהודה הכין מראש אוסף של שירי חנוכה בסינדארין (ויונתן תירגם רק את "נר לי דקיק"), והוא שר אותם בסגנון חזני שגרם לרבים מאיתנו ללולל.

היה כיף ואני מקווה שיערכו מפגשים כאלה יותר בתכיפות.


חזרה לחלק האירועים