איך להשתתף במפגשים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

איך ניתן להשתתף באירועים ומפגשים? (מדריך קצר לטולקינאי המבולבל)


איך יודעים על מפגשים?

כל המפגשים הכלליים, אליהם מוזמנים כל הטולקינאים באשר הם, מפורסמים הן בפורום קהילה, כהודעה ראשית, והן באתר זה, בעמוד הראשי ובחלק אירועים קרובים. בדרך כלל מודיעים על מפגשים גם בחץ האדום - הניוזלטר האלקטרוני שלנו.

בהודעה המודיעה על המפגש מופיעים הפרטים והדואר האלקטרוני של מארגן המפגש. אותו תוכלו לשאול כל מה שתרצו על המפגש אותו הוא מארגן.


מה אופיים של המפגשים?

המפגשים אצלנו נושאים אופי של מפגש חברתי רגיל, שאליו מגיעים חובבי טולקין מכל הגילאים. ככל מפגש חברתי, אופי המפגש נקבע על ידי החברים.

במפגשים יש בדרך כלל שתיה חריפה, אך יש איסור על קטינים לשתות אותה. יש איסור חמור על הבאת חומרים אסורים על פי חוק (ובקיצור, סמים). לא שחלילה נתקלנו בתופעה זו במפגשים.

מאד לא מקובל לבוא מחופשים. כולם באים בבגדים רגילים.

אין אצלנו משחקי תפקידים מכל סוג שהוא. המפגשים נשמרים להתרועעות חברתית ודיונים על טולקין. הגילאים שמשתתפים בכנס - בכנס פתוח לכל הגילאים ניתן למצוא צעירים בני 16 ומבוגרים בני 40 ומעלה. המשותף לכולם הוא אהבת טולקין ומספיק בגרות על מנת לדון בה באופן מקובל ולגיטימי. רוב המשתתפים במפגשים הם מעל גיל 20.

הכניסה למפגשים היא לחובבי טולקין בלבד.


הגעה למפגשים

בדרך כלל מארגני המפגשים מפרטים דרכי הגעה בתחבורה ציבורית. ניתן גם לבקש מהמארגן שיסדר הסעה עם משתתף שיש לו רכב. כמו כן בדרך כלל מארגן המפגש מתאם מקומות לינה לחברי פורום שגרים במקומות רחוקים.

בעיות עם הורים

מטבע הדברים הורים לא מתלהבים מהרעיון של ילדיהם המגיעים למפגש פורום אינטרנטי של אנשים מבוגרים. טיב הבעיה תלוי ומשתנה בין הורה להורה. באם הנך קטין, אתה בהחלט מוזמן להראות להוריך את האתר ואת תיאורי המפגשים, לתת להם לדבר עם מארגן המפגש (זה נחשב הליך מקובל) ואף לתת להם להגיע למפגש, לשהות פרק זמן קצר, לפגוש את האנשים ולראות שהם "בסדר".

לא תותר השתתפות של קטינים מתחת לגיל 18 שהוריהם לא אישרו את השתתפותם.


שאלות נוספות

כל שאלה נוספת ניתן לשאול בפורום קהילה או את מארגן המפגש הרלוונטי.


חזרה לחלק האירועים