יום העצמאות 2005

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
גרסה מ־16:07, 10 במאי 2006 מאת Amos (שיחה | תרומות המשתמש)

(הבדל) ←Older revision | view current revision (הבדל) | Newer revision→ (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

מפגש ביער בן־שמן


תיאור מפגש, מאת מוטי-הורמיז


שעת התחלה: 10:00 (רשמית) 11:00 (מעשית)

שעת סיום: 18:00


מיקום: יער בן שמן, באיזור קברות המכבים.


נוכחים: גדעון ודני אורבך, עמוס, יואל, ראובן, אשתו אפרת ובנם ניצן, יהודה רונן, ורה, גבריאל, רן בר זיק, אשתו יעל ובנם עמרי, טל כץ, ארזה ואנוכי. (סליחה מראש אם שכחתי מישהו)


דני וגדעון, שמסיבה לא ברורה חשבו שכשהרב"ז קובע מפגש בשעה עשר בבוקר, הוא באמת מתכוון לכך, הגיעו בזמן, תפסו שולחן, והתבשלו להם לאיטם במשך שעה עד ששאר המשתתפים החלו להגיע, תוך כדי בילוי הזמן בתיכנון הלינץ' ברן, כאשר, סוף סוף יגיע.


אני הגעתי יחד עם עמוס ויואל, מיד אחרינו הצטרפו גבריאל, ורה, יהודה ומשפחת נווה, לרב"ז לא היה זכר, והוא הואיל בטובו להגיע (עם יעל, ניצן וטל) רק כעבור שעה בערך, לאחר שגם שאר הנוכחים הצטרפו לחרושת המזימות המתרקמת.


גבריאל תפס פיקוד על המנגל והרעיון לאסוף מצרכים במקום כסף, הסתבר כלא רע, ובאמת, לא היה חסר שום דבר (אם כי אני לא בטוח לגבי רמת הטריות של הדברים שדני וגדעון הביאו, לאחר שעמדו בשמש בתקווה שמישהו מלבדם יצטרף). כדאי לציין לטובה את המנגל האיכותי שראובן ואפרת הביאו, ישר מהקופסה, אבל שכחו להביא כלים כדי להרכיב אותו. בשלב מאוחר יותר ארזה הצטרפה, כך שהחשש מפני שפיכות דמים קצת הצטצמם.


המפגש עצמו כלל, מלבד האוכל, דיונים רגילים על עתיד הקהילה, עניני עמותה, עוד חרישת מזימות ותככים, כאשר רן ויואל נעלמים להם אל תוך מעבה היער, להסתודדות חשאית, ממנה, להפתעת כולנו, חזרו שנייהם שלמים ובריאים, וסתם שיחות רגילות (ככל שניתן להגדיר שיחה שגם דני וגם יהודה נמצאים בה כרגילה מנקודת המבט של בן אדם נורמלי). סה"כ היתה אווירה נהדרת, הילדים, כמובן הוסיפו המון, כך שכאשר חלק מהנוכחים נסחף לשיחה רצינית ביותר על פולטיקה (אוי לבושה...), השתתפו רובם במשחק מסירות אינטנסיבי, שנוצל, בשלב כלשהו, להמשך נסיונות ההתנקשות בחייו של הקיסר.


לסיכום, מפגש מצויין, ונקווה, שנזכה לעוד רבים במתכונתו.


תמונות

Indi1.jpg

דני, טל, יהודה וורה מתפנים לרגע מהדיון האינטלקטואלי לצורך צילום משותף


Indi2.jpg

גבריאל תופס פיקוד על המנגל


Indi3.jpg

הקהילה מציגה - דור ההמשך


Indi4.jpg

שחיתויות בעמותה


Indi5.jpg

הגם אתה יואל? (ומה רן עושה עם היד של טל?)


Indi6.jpg

Indi7.jpg

הקהילה מפגינה בגרות במשחק כדור סוער


Indi8.jpg

מוטי ויורש העצר


Indi9.jpg

תמונה קבוצתית


Indi10.jpg

המחתרת במפגש המשך במשחק "הוביט" סוער אצל מוטי בבית


חזרה לחלק האירועים