קומזיץ 14/10/2010

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
גרסה מ־10:46, 23 ביוני 2012 מאת Amos (שיחה | תרומות המשתמש)

(הבדל) ←Older revision | view current revision (הבדל) | Newer revision→ (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

Omi

אז מה היה לנו שם? רגולז' ברקס, פלגים, פלטינות, שטנגה, פילטר שמן, שמן ברקס, את האלמנט... אה... זה מבדיחה אחרת. לנו היו (כיאה לטולקינאים) דיונים מעמיקים בשאלות דקדוקיות (כגון הלכות היידוע של תארים שהוענקו ע"י סמכויות גבוהות במיוחד), יללות לירח, תכיכות לאור הכוכבים, חכות זרחניות, גשם של צדפים, מדורה לא גדולה אבל מוצלחת, תפוחי אדמה, בצלים, שומים, מיצים, בירות, חטיפים מוזרים, בראוניז, חול, ים, מוזיקה מגוונת, דבר חתן השמחה, מכירה פומבית, שיטה פיננסית מקורית, שבט גמדי, עדר שלם של גמלים ולמרבה ההפתעה גם כמה נמרי שן-חרב. וכמובן חברה נהדרת. אפילו מזג האוויר היה יוצא מן הכלל. כל הכבוד לטל על הארגון!

ארזה

וגם שירה בציבור לבני גיל הזהב (או השחור-לבן), לפת רגיזה, מבחר דיוני אוהל אדום, שיר המעלות, ובראוניז (למקרה שזה לא היה מספיק ברור קודם).

היה כיף לראות את כל מי שהגיע, ותודה לטל על הארגון. ועל העצים.


נצר יסילדור

חצי שעה לפני המפגש, טל ואני נסענו לחורשה בראשון לאסוף עצים. לקח לכל הטיולים והקומזיצים: להביא מסור! (ולא לצורך מילוי השאיפות הסאדיסטיות של חלקכם). אה, וגם לדאוג לעוד עצים - בעוד רכבים.

תוך זמן קצר כולם הגיעו לחוף, ולמרבה השמחה לא נדרש מאיתנו לשלם על החניה עקב העלמותו של הבוטקה. התמקמנו בחוף, פתחנו מעגל כיסאות ומחצלות, הבערנו מדורה, ומשם בנוהל: אוכל, שתיה ושיחות לרוב. אירוע בקרבת מקום סיפק לנו טוויסט של מוזיקה די טובה ברקע.

בשעות היותר קטנות השיחות פינו את מקומן לדיונים ציבוריים הזויים משהו, כולל מכירה פומבית של עמרי. באיזשהו שלב אני די בטוח ששמעתי שמציעים לקנות את עמרי תמורת... עמרי עצמו, בתוספת של כמה בעלי חיים. גבריאל זכה בסוף, ולמיטב זכרוני מתכוון להשכיר אותו...

לקראת 1 בלילה הרוב כבר התפזרו, ואחרי מספר ציטוטים מהגשש קיפלנו את עצמנו הביתה.

היה מפגש בן-"אחותו של אמינוב". מצפה לפעם הבאה!תמונות מאת לגוטל

חזרה לחלק האירועים