ריוונדל VII

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
גרסה מ־16:53, 23 ביוני 2012 מאת Amos (שיחה | תרומות המשתמש)

(הבדל) ←Older revision | view current revision (הבדל) | Newer revision→ (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

לגוטל

תודה לכל מי שלקח חלק בו- שאר המארגנים, המשתתפים באירועים וכמובן הקהל.

הפאנל היה באמת רעיון נפלא ולקח טקסט שתמיד היה לי נראה פשוט, ונתן לו כמה נקודות מבט שלא חשבתי עליהן בכלל, והפך אותו ליותר מורכב ומעניין. קבוצת הדין של עופר הייתה גם הייתה מעניינת ועסקה בנושא הם היצירה הוא בהכרח דבר שמביא לנפילה אצל טולקין, והשאלה הזו נבחנה בסקלת הנפח ובסקלת העם, והגענו למסקנה שזה לא ככה בהכרח, למרות שהידע הזה של היצירה בהחלט פותח דלת ואפשרות לנפילה ושימוש לרעה. בסוף האירוע החברתי היה גם אחלה עם הרבה אילתורים מצחיקים.

שמחתי לראות את כל מי שבא, ומקווה שיותר יבואו בכנסים הבאים! ריבנדל זה ניקוי ראש שאסור לפספס...


הורמיז

למרות עומס לא פשוט בלימודים, לא הצלחתי להתאפק והגעתי בכל זאת, ואני לא מצטער אפילו לשנייה. אחד המפגשים המוצלחים שאני זוכר - הפאנל היה מרתק (ומי שלא הגיע, פיספס את עמרי בתיאורית קונספירציה חדשה, שזו בפני עצמה סיבה מאד טובה לצאת מהבית), ההקראות היו רעיון שתלוי באוויר כבר הרבה מאד זמן, אבל רק עכשיו נבט ויוליה לקחו את היוזמה בידיים והוציאו אותו אל הפועל - והיה פשוט נפלא - לעצום עיניים ולראות את המילים יוצרות את הסיפור כפי שאף סרט לא יכול לעשות, ובסוף אירוע האילתורים שהיה משעשע ביותר. נעם, שמחנו מאד להכיר אותך פנים אל פנים, וכפי שארנון כתב, התרשמנו מאד (ואם הצלחת להרשים את ארנון, זה באמת הישג משמעותי). אני מאד שמח שנהנית, והיה פשוט נהדר לראות שאזרת אומץ לקחת חלק גם באירוע האילתורים בסוף... באמת הצלחת לקרוע מצחוק. אז המשך חנוכה שמח לכולם, תודה ענקית לנצר, טל ויואל על הארגון, לכל מה שלקח חלק בכל האירועים וכמובן למי שהגיע. מוטי.


טילדי

ריוונדל (עם שני ו'!!!) הזה עמד בסימן שובן של ההקראות והקמתה מחדש של המחתרת הטולקינאית הבאר-שבעית. יחי הדרום!!

היה כנס נהדר ומאורגן היטב, הפאנל לא היה משעמם לרגע, איזון נפלא בין הדוברים לשאלות מן הקהל והכל על מי מנוחות ובטוב-טעם.

אירוע ההקראות היה נפלא בזכות יוליה, טל ומשתפי הפעולה הנפלאים, מקריאים כמאזינים. הקטעים שנבחרו היו מעולים והקראתם אותם בצורה דרמטית וסוחפת - כל הכבוד לכם.

וכמו תמיד כיף לראות אילתורים שלכם בסוף - אני חושבת שגולת הכותרת הייתה נעם שדרש סימלריל... הרגת אותי!

כל הכבוד למארגנים ולכל מי שטרח ובא - הפכתם את הכנס לחוויה אמיתית.


omi

אורט מחק את ההודעה הארוכה שכתבתי (אני כנראה לא כותב מספיק בפורום, אם אני שוכח לגבות הודעות) אז אני אכתוב בקיצור:

פרט לפקקים בדרך (תמוכתש ת"א לאלתר!) והמחסור בחניה (כנ"ל), היה ממש מוצלח. נהניתי להשתתף בפאנל ולקחת חלק בקבוצת הדיון של עופר, ומאוד חבל לי שלא הייתי באירוע ההקראות אחרי הקטע הראשון, כי הבנתי שהוא היה מוצלח ביותר.

תודה לטל, נצר ויואל על ארגון ריבנדל, לראובן על ארגון הפאנל ולגדעון, ארזה ודני על שהשתתפו בו, לעופר על הנחיית קבוצת הדיון ולכל מי שהגיע, חדשים וותיקים.

אין ספק - אין מספיק ריבנדלים.


רשמים נוספים בפתיל הסיכום

חזרה לחלק האירועים