ריוונדל IV

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
גרסה מ־14:29, 10 בינואר 2009 מאת Amos (שיחה | תרומות המשתמש)

(הבדל) ←Older revision | view current revision (הבדל) | Newer revision→ (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ועידת ריוונדל היא מעין כנס מצומצם עם התמקדות והעמקה בחקר כתביו של טולקין בדרכים שלא נעשו בעבר. את מקומן של ההרצאות הפרונטליות מחליפים פאנלים וקבוצות דיון. למרות כובד-הראש של הדיונים מדובר באירוע מהנה ומשעשע במיוחד.


להלן סיכומי האירוע שנאספו מפורום קהילה


ארנון (Vimes)

היה בהחלט משובח, פאנל עם נושא שעומד בזכות המשתתפים (ת'אמת, חשבתי לפני הכנס שהפאנל יהיה משעמם בגלל הנושא), קבוצת דיון על חסויות, אופס, טולקין באמצעי המדיה השונים, ולפגוש את חברי הקהילה אחרי הרבה מאד זמן (מאז מיתופיה, בעצם) ללא פעילות קהילתית... ,


הלה (ברותיאל)

אכן היה משובח וכל הכבוד.

ולמרבה הפתעתי, לאחר שבחרתי בקבוצת הדיון של הסרטים בעיקר מאחר והמדרגות איימו עלי, גיליתי שכנראה שיש בהם כמה דברים טובים. החלטתי נחושה שברגע שאשבור רגל ואהיה מרותקת לספה אנסה לראות אותם בכל זאת.

והסיכות יצאו מאוד יפות


ענבל (רוזי גאמג'י

היה קרררר אבל התחמם בהמשך. אחרי שניווטתי אל מעבר להרי החושך (התחלתי לפחוד אחרי שעברתי את המחסום), אני ראוייה לדעתי למדליה אבל איפה, אפילו סיכה לא קיבלתי...

טוב הגעתי אחרי שהתחיל הפאנל, ואתכם הסליחה, אולי בגלל זה לא כל כך התחברתי לנושא אבל היו קטעים משעשעים ועקיצות בין החברים.

בהמשך הצטרפתי לקב' הדיון של רוני והיה פשוט מרתק. אהבתי את השאלות שגרמו לנו לדבר ואת ההכוונה המדוייקת של רוני.

ובמיוחד, רוני, שנהגת כהוביט וחילקת (זה היה לכבוד יום ההולדת?) לוחות שנה מקסימים לכל דורש.

אהבתי

וכמובן שהיה כייף לפגוש אתכם שוב לאחר זמן רב


מור (היניאל)

נהניתי מאוד! הפאנל היה מאוד מעניין (וגם הצחיק קצת..) ובהחלט גרם לי לחשוב על כמה דברים. קבוצת הדיון של מוטי היתה קטנה ואיכותית ועברנו ביעף על שפע של נושאים, היה נהדר!

הסיכות יצאו יפות חבל"ז, אל תדאגו אתם תקבלו אותן מתישהו.

כל הכבוד למוטי וליואל על ההשקעה העצומה, זה אחד הכנסים (טוב, ועידות) הטובים שיצא לי להיות בהם, הוא היה 10 מבחינת התוכן הטולקינאי שלו (ספרים ואנשים).


תיאורים נוספים ניתן לקרוא בפתיל סיכום הועידה בפורום קהילה


בחזרה לחלק האירועים