הבדלים בין גרסאות בדף "קומונת הקקטוסים"

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
שורה 1: שורה 1:
קומונה הזויה במיוחד בתפוז שנפתחה על ידי חברי [[פורום מ.א.ש.]]. בקומונה היו כל כך הרבה התגוללויות ורפש, עד שהנהלת הפורומים של תפוז התערבה. חברי הקומונה הגו תחבולה זדונית במיוחד ושינו את שם הקומונה מ'הקיסרות הטולקינאית של [[י. ו. קיסר]]' ל'קומונת הקקטוסים והסקולנטים' תוך שהם טורחים למלא את הדף הראשי בהודעות פיקטיביות על קקטוסים למיניהם ושיטות לגידולם. התחבולה הצליחה והקומונה נשארה פתוחה.
+
קומונה (סוג של פורום) הזויה במיוחד בתפוז שנפתחה על ידי חברי [[פורום מ.א.ש.]]. בקומונה היו כל כך הרבה התגוללויות ורפש, עד שהנהלת הפורומים של תפוז התערבה. חברי הקומונה הגו תחבולה זדונית במיוחד ושינו את שם הקומונה מ'הקיסרות הטולקינאית של [[י. ו. קיסר]]' ל'קומונת הקקטוסים והסקולנטים' תוך שהם טורחים למלא את הדף הראשי בהודעות פיקטיביות על קקטוסים למיניהם ושיטות לגידולם. התחבולה הצליחה והקומונה נשארה פתוחה.
  
 
כיום הקומונה סגורה לקריאה ולכתיבה.
 
כיום הקומונה סגורה לקריאה ולכתיבה.
  
 
[[קטגוריה:המילון]]
 
[[קטגוריה:המילון]]

גרסה אחרונה מ־03:42, 3 באוגוסט 2006

קומונה (סוג של פורום) הזויה במיוחד בתפוז שנפתחה על ידי חברי פורום מ.א.ש.. בקומונה היו כל כך הרבה התגוללויות ורפש, עד שהנהלת הפורומים של תפוז התערבה. חברי הקומונה הגו תחבולה זדונית במיוחד ושינו את שם הקומונה מ'הקיסרות הטולקינאית של י. ו. קיסר' ל'קומונת הקקטוסים והסקולנטים' תוך שהם טורחים למלא את הדף הראשי בהודעות פיקטיביות על קקטוסים למיניהם ושיטות לגידולם. התחבולה הצליחה והקומונה נשארה פתוחה.

כיום הקומונה סגורה לקריאה ולכתיבה.