הבדלים בין גרסאות בדף "עמוד ראשי"

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/customer/www/tolkienil.com/public_html/includes/diff/DairikiDiff.php on line 434

Deprecated: assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/customer/www/tolkienil.com/public_html/includes/diff/DairikiDiff.php on line 437
שורה 1: שורה 1:
ברוכים הבאים לאתר קהילת טולקין הישראלית - MetaTolkien! (או בקיצור [[מטאטא]]).
+
ברוכים הבאים! Mae govannen! כוכב זורח על שעת פגישתנו?
<br />למה Meta ?Meta ביוונית זה 'ליד' או 'לאחר' ולפיכך משמעות שם האתר הוא 'ליד טולקין'.
+
 
<br />במהלך שנות פעילותה של [[קהילה | קהילת טולקין הישראלית]] נוצר גם הווי חברתי עשיר ומשעשע לצד הדיונים, המחקרים והפעילויות הרציניות שאנו עורכים. בין שאלה לדיון, בין הכנה להרצאה להשתתפות בכנס אקדמי, חברי הקהילה יודעים גם להתבדח, לספר בדיחות ולהנות ביחד מהווי מיוחד. אתר זה מרכז את כל הבדיחות שלנו, השירים שלנו וה"ביחד" שלנו. ניתן למצוא כאן מכל טוב - והכל משלנו.  
+
ברוכים הבאים לויקיפדיה של קהילת טולקין בישראל - המטא-טולקין! או בקיצור [[מטאטא]]). האתר הזה הוא במה לכל השטויות שלנו - בכנסים, במפגשים או בקבוצת הפייסבוק!
<br />אתם מוזמנים לשוטט באתר ולהנות. ראוי לציין כי האתר אינו אתר "רשמי" או "מייצג" ואין ללמוד ממנו על הפעילות הלמדנית של קהילת טולקין או חבריה.
+
כרגע יש [[מיוחד:Statistics|{{מספר ערכים}} ערכים]] באתר שלנו. אפשר להכניס עוד.
<br/><br/>
+
 
<html>
+
איך מכניסים? בדיוק כמו בויקיפדיה הרגילה. זו אותה מערכת. אפשר לכתוב משהו, להקיף אותו בשני סוגריים מרובעים ואז הערך נוצר ואפשר להכנס אליו. לכל בעיה שהיא - תכנסו ל[https://www.facebook.com/groups/90645022802/ קבוצת הפייסבוק] ותשאלו. כל אחד ישמח לעזור ויברך אתכם על התרומה.
</html>
+
 
<br/><br/>
+
מה אפשר לתרום? הכל! יש כאן הרבה מקום לכל התוכן שאנחנו יוצרים.
  
 
'''קטגוריות:'''
 
'''קטגוריות:'''

גירסה מתאריך 08:58, 30 באוגוסט 2014

ברוכים הבאים! Mae govannen! כוכב זורח על שעת פגישתנו?

ברוכים הבאים לויקיפדיה של קהילת טולקין בישראל - המטא-טולקין! או בקיצור מטאטא). האתר הזה הוא במה לכל השטויות שלנו - בכנסים, במפגשים או בקבוצת הפייסבוק! כרגע יש 675 ערכים באתר שלנו. אפשר להכניס עוד.

איך מכניסים? בדיוק כמו בויקיפדיה הרגילה. זו אותה מערכת. אפשר לכתוב משהו, להקיף אותו בשני סוגריים מרובעים ואז הערך נוצר ואפשר להכנס אליו. לכל בעיה שהיא - תכנסו לקבוצת הפייסבוק ותשאלו. כל אחד ישמח לעזור ויברך אתכם על התרומה.

מה אפשר לתרום? הכל! יש כאן הרבה מקום לכל התוכן שאנחנו יוצרים.

קטגוריות: