עולמות 2009

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
גרסה מ־08:31, 17 באפריל 2009 מאת Amos (שיחה | תרומות המשתמש)

(הבדל) ←Older revision | view current revision (הבדל) | Newer revision→ (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ב- 11-13/4/2009 נערך זו השנה החמישית כנס עולמות. הפעם הוא נערך ב- ZOA בתל-אביב. וכך נראה הכנס למשתתפים מהקהילה:


ענבל (רוזי גאמג'י)

היה סוף העולם (כלומר הדרך)

ההרצאות מעניינות ומהנות, המפגש כייפי המיקום מוצלח (היה אשכרה מה לקנות לאכול! ואפילו כשר).

הייתי בחצי הרצאה של ארזה (פשוט הייתי חייבת לצאת להסעה)על ההולכים לקראת מותם בנכונות ולמה, של נבט על השירים ושל יולייה על האיוונים הטיפשים וברי המזל. קניתי מלא ספרים ועכשיו אני צריכה רק זמן לקרוא, חבל שהחופש נגמר.

אבל הכי חשוב, זה איחולי הצלחה וכבוד וייקר לקיסר החדש, האיש והאגדה, הסנדק בכבודו ובעצמו.

(ואנחנו נשתדל לשכוח את הפשלות בחידון.. )


בן-הורין

ממש טוב

ולמקרה שלא השכלתם לזהות אותי דרך האיטרנט - אני חיים שלום, מהסיבוב הראשון של החידון... אגב כלכבוד לעומרי - היה מצחיק ביותר (ואשתדל להתעלם מהעובדה שעל חשבוני...)! מעכשיו אשתדל להיות יותר במפגשים שיש בהם יותר טולקינאים ולהכיר יותר חבר'ה... (ותודה לאילן על ההזמנה החמה!)


טל (Legolas)

היה ממש כיף

קודם כמו תמיד סתם להיפגש עם כולם, וגם המיקום של הכנס היה הרבה יותר מוצלח מזה של שנה שעברה.

מבחינת הרצאות בכנס, היה לי כוח נפשי [1] להיכנס רק לשל ראובן, נבט וארזה, כך שלא הפריע לי שהיו רק שלוש טולקינאיות, ונהנתי בכולן.

[1] - כבר מנוון מהרצאות באוניברסיטה... אין לי כוח גם ברגיל


עמוס (Moriquendi)

היה מצויין

המיקום היה טוב והיה לי מה לעשות רוב הזמן.

במפגש ביום ראשון עלו כמה נושאים שחבל שלא התפתחו. ההרצאות של ראובן וארזה היו מעניינות חבל ששני אירועים שהלכתי אליהם באותו יום (הרצאה של ג'ניה והסרט "עיר הגחלת") התבטלו.

ביום שני הלכתי להרצאות של נבט ויוליה שגם היו מוצלחות מאוד, וגם החידון שבסופו שמחתי מאוד שלא נבחרתי לעלות כמתמודד, למרות שאני חושב שהייתי מצליח קצת יותר מאלה שעלו.

המיקום היה מצויין ומזג-האויר התנהג יפה. כל הכבוד לארנון ולשאר מי שעמלו על הכנס. תודה רבה גם למתנדבות בדוכן הקהילה: מיטב, חנה-שרה, אור ונגה.


מיטב (טינותיין)

היה כנס נהדר

למרות שעות השינה המעטות שישנתי בשבוע שלפני הכנס הגעתי ביום ראשון בשעה 7 וחצי בבוקר, ועזבתי לקראת 11. ביום שני הגעתי רק ב-2 ועזבתי יחסית מוקדם, אבל היה ממש כיף!

ההרצאות שהייתי בהן היו נהדרות (חוץ מ"אבק כוכבים" שלא נחשב הרצאה ובכל זאת היה מזעזע). כל הכבוד לראובן (אהבתי את התמונות!), נבט (ממש גרמת לי להתחיל לחבב ניתוחי שירה), יוליה (הסיפורים היו נפלאים. השילוב עם המצגת היה עוד יותר נפלא), ארזה (כרגיל, הפלת אותי מהכיסא), ועמרי (אין מילים!).

כל הכבוד לאנשי הסגל (שלנו, בעיקר, וגם לכמה כאלה שלא) שהשקיעו מזמנם המועט גם כך והקריבו שעות שינה רבות כדי שהכנס הזה יעמוד ויתפקד בצורה נפלאה! אני חייבת לציין בעיקר את ארנון, שאני לא רוצה לחשוב כמה הכרית והשמיכה שלו התגעגעו אליו, שתפקד בצורה מקצועית ויוצאת מן הכלל! לא ירה באף אחד ואפילו לא שרף את ZOA לסיום! הבו לו כבוד ויקר!

ולסיכום, אני רוצה להודות לכם - כל חברי הקהילה הנהדרת הזאת, חדשים וישנים כאחד! ממש עשיתם לי את החג! תמיד נהדר לפגוש אתם, אם זה במסגרת מעגל ההיכרות במפגש הקהילה (רק פעם הבאה תהיו קצת פחות יבשים), ליד הדוכן, בזמן שאני מנסה לשכנע אתכם בכוח להשתתף בחידון, לשמוע אתכם מעודדים אותי בכל כוחכם באירוע הפילקים (פעם הבאה כדאי שתשמרו את האוויר למישהו שבאמת יודע לשיר), או סתם באופן ספונטני בין ההרצאות (או במקום). אין כמוכם! ונתראה ביום העצמאות...


מוטי (הורמיז)

נהניתי מאוד

כבר מהרגע שהגעתי התרשמתי מאד מהמקום שהיה נוח ומאובזר היטב וגם ממוקם מצויין. היה תענוג לפגוש מכרים ותיקים, שמחתי במיוחד לראות שוב דני אורבך, שקפץ לכמה חודשים לארץ במסגרת נדודיו.

ההרצאות הטולקינאיות היו טובות מאד והביאו לדעתי הרבה כבוד לקהילה. יצא לי להיכנס גם לשתי הרצאות חוץ קהילתיות, אחת ההרצאות, "מדע בטחוני - נשק יום הדין" הייתה מהגרועות שהייתי בהן, אבל השנייה, של לימור שיפוני שתיארה את עבודתם של מספרי הסיפורים הייתה מדהימה וחשפה אותנו לחוויה מיוחדת מאד, בתוך עולם הדמיון שאנחנו, כטולקינאים, מהווים חלק ממנו.

מבחינת אירועים קהילתיים, המפגש ביום ראשון לא התרומם, ואנסה להסיק מזה מסקנות לפעם הבאה. כמובן, שכמו כולם, נהניתי מאד בחידון. מעבר לכך, היה הרבה מאד זמן לשבת עם חברים וסתם לשוחח, וכאמור, המקום והסביבה סיפקו לא מעט מקומות נחמדים לצורך זה.

יצאתי בתחושה טובה מאד מהכנס - רוב תודות כמובן לארנון, לסגל הכנס, למרצים ולמתנדבים. נתראה ביום העצמאות...


חזרה לחלק האירועים