מפגש 15/5/2002

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

מפגש פורום טולקין 15.05.2002


כתב: רן בר-זיק תמונות: עמרי (אלרוהיר)


המפגש, אשר אורגן בידי טל כץ (לגוטל), אסף רקוביץ (טורגון) ויובל קונצמן (יובל הקטן), תוכנן לשעה שמונה בפארק הירקון באיזור קסום ושקט ליד האגם הרעיל. הראשונים שהגיעו נאלצו לסחוב את הציוד הכבד: שולחנות, בירה, משקאות, מנגלים, בשר, סלטים ופיתות לאורך קילומטר שלם

Yarkoni1.jpg

מימין לשמאל: רן בר-זיק, אסף ויובל הקטן חוגגים את הבאת חבית הבירה


לאחר הסתבכויות לא מעטות בפארק החשוך, הגיעו פחות או יותר כל הטולקינאים למקום המפגש.


Yarkoni2.jpg

אובדים בחשיכה: עדן, יובל הקטן, אילן אמינוב, זארן, אורן, שחר


הגיעו והשתתפו המון טולקינאים, רובם משתתפים וותיקים כמו: עדן ויולי מצוות 'נומנור', אילן שמעוני (זארן אוגה), עומרי (אלרוהיר), אילן אמינוב, יובל ווליס, אילנה (אלכסנדרה), זהרה צעירי (דמוסתנס), שירלי (שירלי-מיר) , אורן (פאנור השני), גדעון אורבך (אנווניאטאר), דני אורבך (קוכולין), יהודה (גאנדAלף), אור (פאראמיר), ראובן יעקב קוסט משאדו (רק"מ), דניאל (ארונאמו), קרן, קלרה, ורה, תומר (מוגי), איתי, צוות המארגנים שכלל את אסף, יובל וטל וכמובן אני (רן בר-זיק). בנוסף לחברים הוותיקים, הגיעו חברי פורום חדשים שלא ראינו את זיו פניהם: שחר (אקתליון), עמית (ברוינן) ולי (תורונדור) וכמובן אורחים וטולקינאים שהם לא חברי פורום.


Yarkoni3.jpg

מסביב לשתי הנרגילות: טעם תפוח מענג בנרגילה של אסף וטעם דלוח של חלודה בנרגילה של אמינוב (הוא התעקש על כך שזה טעם דבש ולימון, אנחנו התלבטנו אם זה טעם של חלודה ואקונומיקה או טעם של חלודה וסנו-תנורים). מעשנים ומדברים.


Yarkoni4.jpg

מימין לשמאל: שחר, תומר, שירלי, אילנה וגדעון


אופי המפגש היה מעט אנארכי, אולי בשל המיקום והחשיכה, היו הרבה מאד בדיחות, דיונים הומוריסטיים, דיונים אוף טופיקיים שהיו גורמים להשעיות של אלפי שנים אם הן היו נערכות בפורום, אך זה אופי מפגש פנים מול פנים שמאפשר אינטראקציות חברתיות שלא מתאפשרות באינטרנט. נודע לנו שעמית היא חברה בצופים, דני זיסרמן, השונא מיליטריזם ופאשיזם מעומק ליבו וכמובן אני, שאוהב ריב ומדון, עטנו על המציאה וירדנו על הצופים המילטריסטיים (הידעתם שהם מסתדרים בשלשות ממש כמו בצבא? ולובשים מדים?) יאמר לזכותה של עמית שהיא הגנה בחירוף נפש על הצופים.


Yarkoni5.jpg

דני אורבך ודניאל מקשיבים למשהו, עמית מרצה ליהודה בלהט על נושא כלשהו, הוא נראה מיואש...


Yarkoni6.jpg

יושבים ומדברים על הדשא


מתישהו הוכרז על אילן אמינוב כמנהל פורום טולקין, מישהו (לא אגלה את שמו) העיר בציניות שקצב התחלפות מנהלי הפורום הוא כקצב התחלפות ממשלות בישראל. אני דווקא חושב שזה מראה על פלורליזם. מזל טוב לאילן אמינוב כמנהל הפורום החדש!!!


Yarkoni7.jpg

אוכלים ושותים מהשולחן העמוס במאכלים שונים


ליהודה רונן, הידוע כגאנדAלף, היה יום הולדת באותו היום של המפגש! מארגני המפגש החליטו לעשות יום הולדת נחמד ליהודה. עמית אפתה עוגה, הביאו נרות יום הולדת, ושרו בקולות מצווחים "יום הולדת שמח!"


Yarkoni8.jpg

עמית מראה את העוגה שהיא אפתה: למפגש הבא תכיני שתי עוגות!


Yarkoni9.jpg

יהודה מכבה את הנרות (לא הצליח בנשיפה אחת, לכל המתעניינים) באחת מן העוגות


הדיונים משכו אל תוך הלילה. בשלב מסוים לקחתי קבוצת צעירים לסיפרתי להם את סיפור הבאלרוג האיום מאשדוד. הסיפור היה כה מזעזע עבורם שהם רעדו מפחד והלבינו כסדין. סיפור מזעזע זה גורם לרבים עד היום נדודי שינה קשים. חוץ מכך היו דיונים רבים על נושאים מגוונים. בגלל שאיזור המפגש היה חשוך ולא התאפשרה קריאת ספרים דנו מעט יחסית על נושאים טולקינאיים.


Yarkoni10.jpg

דנים ומדברים: מימין לשמאל: זהרה, אני וזארן. בגבן למצלמה: קלרה וקרן


לסיכום: הלכנו בשעות הלילה הקטנות. היה מפגש מאד מעניין ושונה ממפגשים אחרים. כל הכבוד למארגנים ובציפיה למפגשים נוספים!


חזרה לחלק האירועים