יום העצמאות 2011

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
גרסה מ־14:58, 23 ביוני 2012 מאת Amos (שיחה | תרומות המשתמש)

(הבדל) ←Older revision | view current revision (הבדל) | Newer revision→ (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הורמיז

לדעתי היה מפגש יום העצמאות המוצלח ביותר בתולדות הקהילה. ארבע מנגלים פעילים נון-סטופ, בשר שזרם כמים, עוגיות משובחות וחברה נהדרת. יישר כוח גדול לטל על הארגון ולטל, ארנון, גבריאל וניר על האחריות על הכירות. הילדים, כרגיל, הוסיפו המון, ומי שלא ראה את איילה בת השנתיים טוחנת אנטריקוט כאילו היה מטרנה לא ראה חינוך מוצלח מימיו

משחקי הרוצח היו משעשעים ביותר בניצוחם של רן ושל יורש העצר שמראה כבר עכשיו שנועד לגדולות. מיטב חזרה לתפקידה מעולמות האחרון ודאגה למשחק פתקים שהיה משעשע בצורה יוצאת דופן, כולל הגדרתה האלמותית של שמרית למלקור כ: "גר בחור באדמה אבל אינו הוביט". הפנטומימות היו משעשעות ביותר, אם כי באדיבותה הרבה של הלה, זכיתי לבצע רק שתיים כאלה, שתקעה אותי דקה שלמה בניסיון להעביר את "תור", מה שהתבטא בדקה שלמה של נסיונות להעביר "ארנון עם פטיש".

החלמה מהירה ליוליה, לא גוטניק שלנו אלא חברה של אחות של יאיר, שחטפה אבן מפרחחים במהלך היום ופונתה לבית החולים עם דימום לא חמור מהקרקפת.

להתראות בעוד הרבה מפגשי קהילה מוצלים, וכמובן, ביום חמישי הבא באסיפה הכללית.


נצר יסילדור

אני אומר את זה כבר שנים - מפגש יום העצמאות הוא אחד האירועים הקהילתיים הטובים ביותר בשנה - והשנה הזו לא שברה את העמדה שלי.

לדעתי השנה היתה כמות האנשים הגדולה ביותר במפגש יום עצמאות, לפחות מאז שאני נמצא בקהילה. כשהגעתי עם טל (ואילן שתזמן הגעה בדיוק איתנו) קצת אחרי 12 בצהרים כולם כבר היו שם: ארנון, מוטי, יואל, יוליה, הלה והמשפחה, רן והמשפחה, גבריאל והמשפחה, נועה והמשפחה, עמוס, נגה, נבט, שמרית, עמרי, גדעון, ארזה, מיטב, עופר, יאיר החוש"ם, עדי החוש"מית ויוליה החוש"מית (ואם שכחתי מישהו, מתנצל...).

הרבה בשר, הרבה בירה וכמובן אווירה טובה הרכיבו את המפגש, ונהניתי מכל רגע, כמובן מלבד התקרית המצערת עם יוליה החוש"מית (החלמה מהירה...).

חזרתי הביתה עם זכרונות נעימים וטעם של עוד. וריח של מנגל. מודה לכל מי שהגיע על כך.

נתראה במפגש הבא!

נ.ב. מוטי, רוב מפגשי הקהילה מתקיימים בתוך מבנים, אז אין יותר מדי מה לדאוג לגביהם שיהיו מוצלים. ואף מילה על באלרוג ההודעות.


תגובות נוספות ניתן למצוא בפתיל סיכום המפגש

חזרה לחלק האירועים