יום העצמאות 2007

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תיאור מפגש מאת נצר

איזה מינגול ז'ונגלר היה לנו!


הגעתי עם לגוטל, ורה ואור באחת בצהריים, וגיליתי שהמחתרת כבר התנחלה יפה ואף העבירה נגלת בשר אחת, בעוד הרב"ז נאבק בחוסר אונים להבעיר את גחלי המנגל הטמא, המתועב, והמזיק לבריאות באופן כללי (לפי מוטי, בניסוח חופשי) שלו. סחבק נחלץ לעזרה עם דלק בערה שהזכיר באופן מטריד בקבוק קטשופ. לפחות הוא היה טוב יותר מסבון הכלים שמוטי הביא והתעקש שזה מבעיר גחלים. משם התחיל מסע הבשר הארוך.


כמו בשנה שעברה, הקבבים שהבאתי קיבלו את הכבוד שלהם בסיפתח של המנגל. רן לא התאפק אפילו לסיפתח ואכל שתי קציצות נאות (לא, הכוונה היא לא לקציצות יפות, אלא ללא מבושלות). אח"כ בא כל שאר הבשר, שהיה ברובו מצוין. בסוף נשאר לנו פי 2 בשר ממה שאכלנו, אבל זה כבר עניין שבשגרה.


את רוב הזמן אני העברתי קרוב למנגל, ורצו שם מלא צחוקים... בולט במיוחד היה הניסיון של מוטי ללמד את רן איך משחקים קונטקט, אבל טל, רן ואני פשוט המצאנו חוקים משלנו למשחק.


דוגמה: מוטי: "מילה ב-ב'". אני: "מלצרית". טל: "באלקונית!". אני: "נכון!". מא"שניקים: "ייאאההההההה! חמש-אפס לנו!". מוטי: "אבל לא ככה משחקים את זה!". מא"שניקים: "בונא, אתה ממש גרוע במשחק הזה".


לקראת ערב נערכה תחרות שירים מאולתרת בין המחתרת לפורום מא"ש, כאשר הירושלמים שרים בעיקר שירים קומוניסטיים נגד הקיסר, בעוד אנחנו יורים את רפרטואר המא"שורר כמו "מוחיטו בפיתה", ו"קאטו הזקן" בגירסה מצונזרת מצחיקה ביותר ("ואם הוא לא קורא בכף היד הוא מיינן..."). מיותר לציין שאנחנו ניצחנו.


לפני פיזור ערכנו את סיבובי משחק ה"רוצח", שהופכים למסורת במפגשי יום העצמאות, והיה נחמד ביותר. זכורה לי במיוחד הבעת הצער של יואל המנחה על מותה של יוליה, האזרחית התמימה: "בוקר טוב עיירה! הלילה... קצת קשה לי לומר את זה... יוליה נרצחה... ...מישהי רוצה לצאת איתי?".


סך הכל, היה פיקניק מוצלח ומהנה, ואני קיבלתי הרעלת בשר...


לקינוח, מספר תמונות:


Indiii1.jpg

ארנון תופס זולה


Indiii2.jpg

לגוטל, רן ואני - אחוות המנגל הטמא


Indiii3.jpg

המחתרת בתפארתה, יואל בכרבולתו


Indiii4.jpg

הקרקפת של מוטי, ומעליה יאיר גלס - אחוות המנגל הקדוש. מאחוריהם לגוטל בוחן את העץ (גאון גיאוגרפי) בעוד ארנון משחק מחבואים עם עצמו


Indiii5.jpg

ובינתיים, במקום אחר לגמרי... טוב נו, שלושה מטרים מהתמונה הקודמת... יושבת לה אחוות המלקטות


Indiii6.jpg

עדי, מנדנגוס בעגלה, יוליה, בעלה של עדי, סתיו וקלרה באווירת רגוע


Indiii7.jpg

הכוח המשולב. רן שותה דיאט ספרייט אחרי דחיסת קילוגרמים על קילוגרמים של בשר לפה. לכו תבינו


נתראה במינגול הבא!

לפתיל הסיכום בפורום

בחזרה לחלק האירועים